Výroba individuálnych korektorov

Výroba individuálnych korektorov

vyroba-individ-korektorov1-Najnovšou metódou, ktorá je asi najprogresivnejšou a harmonizujúcou s nohou klienta je vytvorenie individuálneho silikonového korektoru podla potrieb odborníka a stavu nohy pacienta. Svoju rolu tu má viac faktorov. Individuálne silikonové korektory sa používajú najčastejšie pri vybočených palcoch, kladivkových prstoch, dajú sa však nimi chrániť i exponované miesta na nohe.

Zhotovenie

Zhotovenie korektoru trvá cca: 30 – 60minút (podľa náročnosti a problému na chodidile, prste….).

Pracuje sa podobne ako s plastelínou, vytvrdnutie závisí od typu silikónu. Ďalej sa individuálne vyrobená pomôcka dobrusuje špeciálnou frézkou. Individuálny silikónový korektor môžeme používať prakticky 24 hodín denne. Pri potrebe zvýšenej korekcie sa zhotovujú pevnejšie nočné korektory. Vlastná pomôcka je v prirodzenej farby kože, je ľahká, umývateľná, dá sa dezinfikovať, netlačí a dá sa nosiť s jemnými ponožkami či pančuchami celoročne.

Pri korekcií je dôležité, aby zákazník daný problém začal riešiť čo najskôr. Pretože pri včasnej korekcií sa dajú použiť typizované, špeciálne Nemecké korektory, ktoré Vám individuálne doporučíme.

vyroba-individ-korektorov-2vyroba-individ-korektorov-3

Informácie o cene nájdete v cenníku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *