Shellak

Shellak UV/LED lakshellak

Shellak nechtom dodáva ochranu pred vysúšaním, čím zabraňuje štiepeniu prírodného nechtu a v dôsledku toho aj jeho skracovaniu.

Nechty ošetrené Shellakom na pohľad nerozoznáte od nechtov nalakovaných klasickým lakom. Shellak je hneď suchý, odolný proti oderu a lesklý po celú dobu nosenia s niekoľkotýždňovou trvanlivosťou.

Pri práci so Shellakom sa nechtová platnička nesmie narušiť brúsením, aby nedošlo k jej poškodeniu. Používa sa iba špeciálna tekutina, ktorá nechtovú platničku pripraví na prácu so Shellakom. Ak sa zákazníčka rozhodne Shellak už ďalej neaplikovať, má vlastné nechty nepoškodené a zdravé.

Shellak je vhodný pre ženy, ktoré dávajú prednosť dekoratívnej úprave prírodných nechtov s dlhodobou trvanlivosťou. Veľmi vhodný je aj pre klientky, ktoré nemôžu nosiť nechtovú modeláciu buď z dôvodov alergie, alebo im to neumožňuje ich profesia. Veľkej obľube sa teší u zákazníčok, ktoré nemajú čas na pravidelnú manikúru.

Shellak je len dekoratívna úprava prírodných nechtov s trvanlivosťou, ktorá sa pohybuje medzi 2 až 4 týždňami (tu veľmi záleží na kvalite prírodných nechtov a od spôsobu namáhania nechtov). Shellak neudrží extrémne namáhané nechty a nepredĺži ich. Z estetických dôvodov by sme odporúčali Shellak obnovovať po štrnástich dňoch.

Dĺžka ošetrenia: 45 – 60 minút.

 

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *