Orientálna olejová masáž chodidiel a chrbta

Orientálna olejová masáž chodidiel a chrbta

Je zložená z čínskej, indickej a thajskej masáže, s rešpektovaním každej z nich (akupresúra, uvoľnenie a odstránenie bolesti, relaxácia ). Pri masáži sa využíva 100% prírodný bylinný olej, ktorý napomáha k rýchlejšiemu uzdravovaniu a zároveň pôsobí ako aromaterapia.

Výborná relaxačná masáž, pri ktorej si oddýchne Vaše telo i Vaša myseľ.

olejova-masazNa chodidle pomocou liečenia a pôsobenia šikovných rúk, kolíčka a oleja vieme odstrániť a napraviť riadenie a funkciu mnohých skrytých pochodov a prúdení energii z a do tela. Na chodidle a celom tele sa okrem reflexných plôšok nachádzajú aj body našich čakier, sú to psychické centrá v tele, ktoré sú neustále aktívne bez toho, že by sme si to uvedomovali. Prechádza nimi energia, ktorá ovplyvňuje ľudskú psychiku. Moderná biológia vysvetľuje ich pôsobenie ako chemické zmeny spôsobené endokrinnými žľazami, ktorých sekréty sa priamo a neustále vyplavujú do krvného obehu. Filozofovia východu pripisovali tieto zmeny piatim základným elementom – Zemi, Vode, Ohňu, Vzduchu a Éteru.

Kontraindikácie: horúčkové stavy, zápalové ochorenia, infekčné ochorenia, nádorové ochorenia, hnisavé ochorenia kože, opuchy nejasného pôvodu, kŕčové žily..

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *