Masáž tváre

Masáž tváremasaz-tvare-1

Masáž sa vykonáva s aromatickými maslami Mínus 417, kde si každý zákazník môže vybrať zo štyroch vôní a to levanduľa, oceán, kivi/mango alebo med/mlieko. Tieto maslá obsahujú vitamíny a minerály z Mŕtveho mora, vitamín F, H, bambucké maslo, olej zo sladkých mandlí, avokáda a manga. Tento komplex vitamínov, minerálov, olejov zabezpečia to, že sa Vaša pleť počas masáže otvorí, hydratuje a vyživí. Prečo je masáž tváre dôležitá?

Masáž tváre reflexne pôsobí na kožu a pod ňou uložené tkanivá, svaly a nervové zakončenia.

Dotyky rúk pri správne prevedenej masáži spolu s kvalitnou kozmetikou Mínus 417 prinášajú blahodárne účinky a pokožke sa navracia pružnosť a dochádza k zjemneniu vrások. Prekrvením pokožky sa povzbudí krvný obeh, a preto sa zlepši aj farba kože a jej dýchanie. Masážou tiež dochádza k lepšiemu odplaveniu odpadových látok (napr. kyseliny mliečnej, ktorá spôsobuje únavu) a k rýchlejšiemu spracovaniu živín teda k lepšej látkovej výmene. Masáž priaznivo pôsobí na sekréciu (vylučovanie) mazových a potných žliaz, čo výrazne ovplyvní zlepšenie mastnej pokožky formou samočistenia, z kožného povrchu sa odstraňuje zrohovatené bunky a preto má pokožka jemnejší vzhľad.masaz-tvare-2

Každý zákazník si môže vybrať zo štyroch vôní telového masla od kozmetiky Mínus 417 a to levanduľa, oceán, kivi/mango alebo med/mlieko.

 

Dĺžka ošetrenia je 20 až 25 minút.

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár