Lávové kamene

Lávové kamene

Masáž horúcimi lávovými kameňmi (hot stones massage alebo LaStone massage) patrí medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu.

lavove-kameneTáto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov, v súčastnosti s aromatickým olejom. Kombinácie tepla, dotykov nahriatych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom.

Masáž pomáha: eliminuje bolesť vo svaloch, v svalových tkanivách sa zlepšuje cirkulácia krvi, zlepšuje sa zásobovanie tkanív výživnými látkami, zlepšuje sa metabolizmus i práca lymfatického systému, zlepšuje sa relaxácia a upokojujú sa nervové zakončenia, uvoľňujú sa svalové spazmy, zlepšuje sa detoxikácia organizmu, zmenšujú sa opuchy a zlepšujú rany po poraneniach, vytvára ideálne podmienky pre zvýšenie vitality orgánov.

Tým má táto masáž omnoho hlbší dopad na svalstvo ako klasická manuálna masáž.

Kontraindikácie: akútne horúčkové stavy, zápalové ochorenia, infekčné ochorenia, nádorové ochorenia, osteoporóza, hnisavé ochorenia kože, opuchy nejasného pôvodu…

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *