Manikúra

Klasická manikúra

manikura-klasickaPri manikúre ide o jednoduchý spôsob ako udržať nechty zdravé a krásne. Takáto manikúra prebieha pomerne jednoducho.

Použijeme zmäkčovač kožičky, ktorý kožičku zmäkčí a následne použijeme pusher (zatláčač kožičky), ktorým zatlačíme kožičku opatrne, aby sme nepoškodili nechtové lôžko a neporezali zákazníčku. Niekedy sa kožička odstrihovala, dnes sa len zatláča, príp. sa odstrihne len nadbytočná časť po zatlačení. Ďalej nechty opílime do požadovaného tvaru. Najčastejšie sa nechty opracovávajú do oblého tvaru, ktorý kopíruje koniec prstu. Niektoré ženy však dávajú prednosť rovnému opracovaniu nechtov. Nechty preleštíme z vrchnej strany, nanesieme výživný prášok, ktorý necht vyrovná, vyleští, spevní a vyživný. Nechty očistíme od zbytku prášku, ošetríme ruky výživným krémom z rady Laufwunder alebo z rady Mínus 417. Tieto krémy obsahujú vitamíny a minerály, ktoré vyživujú nie len pokožku ruky ale aj nechty a nechtový val. Konečnou fázou manikúry je nanesenie výživného olejčeka na kutilku. Vaše ruky sú pripravené na očarenie Vášho okolia.

Celá procedúra trvá približne 30 minút.

 Informácie o cene nájdete v cenníku.


 

Japonská manikúra P-Shine

manikura-japonskaje spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Jej hlavným princípom je vlastne leštenie nechtov. Tento spôsob manikúry vznikol pred mnohými storočiami v Japonsku. Názov P-Shine pochádza od Tokijskej firmy, ktorá sa od roku 1958 venuje výrobe produktov pre túto metódu. V dnešnej dobe sa stáva P-Shine hitom po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Naviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, včelia materská kašička, kremičitá hlinka alebo prášok z lastúr.

Japonská manikúra je vhodná pre mužov aj ženy, ktoré chcú mať svoje nechty na pohľad dokonalé. Výsledok sa vzdialene podobá klasickej manikúre s použitím bezfarebného laku. Nechty sú však touto procedúrou aj ošetrené. Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni. Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty. Na japonskú manikúru sa nelakuje a neodporúča sa pre zničené alebo tenké nechty.

Postup:
Pri tejto procedúre je potrebné najskôr ošetriť nechtyklasickou manikúrou. Na pripravené nechty môžeme pomocou špeciálnej jelenicovej leštičky začať nanášať P-Shine pastu obsahujúcu včelí vosk a včeliu materskú kašičku. Postupne zaleštíme do nechtu a úplne ho vyhladíme. Zalešťujeme len jedným smerom.

Posledná fáza je prášok vyrobený z drvených lastúr, ktorý opäť jedným smerom zalešťujeme do nechtu. Ten pomáha k vysokému lesku a ochrane nechtu. Je vhodné ju aplikovať 2-krát mesačne.

Celá procedúra trvá približne 45 – 60 minút.

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *