Dezinfekcia topánok

Dezinfekcia topánokdezinfekcia-topanok-1

Dezinfekcia topánok sa vykonáva špeciálnym dezinfekčným prístrojom KLENZ,ktorý pracuje na princípe nanotechnológie (striebra) a ozónu.

Dezinfekcia topánok sa vykonáva suchou technikou, topánky neprichádzajú do styku s vodou ani s inými agresívnymi látkami, ktoré by mohli Vaše topánky poškodiť. Je absolutne bezpečný pre ľudské telo. Po ukončení 8 minútového čistiaceho procesu, môžete predmety okamžite používať v plnom rozsahu .

Zabíja baktérie, vírusy a plesne pôsobením častíc nano striebra a ozónu. Teda prvkami, ktoré majú antibakteriálne vlastnosti, s neuveriteľnou účinosťou až 99,8 %.

Nanotechnológia je revolučná metóda delenia častíc, ktorá takto umožnila delenie častíc striebra na nanočastice ( častice 75000 krát menšie ako hrúbka ľudského vlasu). Používanie striebra ako antibakteriálneho prvku je umocnené práve objavením nanotechnológie. dezinfekcia-topanok-2Miniatúrne nanočastice striebra sú tak schopné omnoho účinnejšie využiť svoj potenciál v boji z baktériami a sú mnohonásobne efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Ozón má v procese dezinfekcie a sterilizácie dve úlohy. Má v sebe konzervačné účinky a ničí v priestore mikroorganizmy. Nie je zdraviu škodlivý. Aj preto bol prijatý napríklad americkým úradom pre kontrolu potravín a liečiv ( U.S. FOOD and DRUG Administration ) ako bezpečný antimikrobiologický prostriedok pre úpravu, skladovanie a spracovanie potravín.Jeho druhá úloha je tá, že ozón reaguje s nano časticami striebra a vytvára tak ióny nanostriebra, ktoré sú vysoko radikálne.

Zariadenie KLENZ vnáša do života nový spôsob boja proti infekciám. Prináša efektívnu metódu prevencie, ktorá je šetrná k prírode.dezinfekcia-topanok-3

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár