Líčenie

Denne líčenie

Líčenie je umenie. Pre zákazníčku predstavuje príjemnu zmenu, znovuzrodené sebavedomie či dokonca oddych a odreagovanie. Vďaka líčeniu sa môžete behom pár minút zmeniť na neodolatelnú krásku, alebo decentnú dámu. V podstate si môžete vykúzliť úplne novú tvár podľa vašich predstáv. Nedostatky sa dajú potlačiť a to pekné zas zvýrazniť. Môžete si ním pridať či ubrať roky podľa potreby a zladiť si ho k akejkoľvek príležitosti i oblečeniu.

Nechajte sa nalíčiť profesionálnou vizážistkou na Vašu významnú životnú udalosť a zažiarte.

Denne líčenie – denný make-up má viacero podôb. Môže pôsobiť jemne, výraznejšie i extravagantne. Všetko záleží len od Vášho vkusu.

Tmavé odtiene líčenia vám však pridajú roky naviac. Preto by som u vačšiny žien volila počas dňa decentný mladistvý make up, ktorý Vašu pleť rozžiari. Základom každého líčenia ostáva vždy pekná, zdravá pleť!

Mačacie oči alebo dymové líčenie je zvodné a sexi, cez deň však môže pôsobiť tvrdo a nevkusne. Jemný, nenápadný make-up je na denné použitie ako stvorený. Dôležitý je aj správny výber farby na líca pre zdravý a svieži výraz. Predovšetkým treba klásť dôraz na husté, vytočené a dlhé mihalnice.

Ktoré farby voliť pri dennom líčení? V prípade očných tieňov radšej zemité, prírodné odtiene. Líčka väčšinou broskyňové, ružovkasté zladené k perám.

denne-licenie-1 denne-licenie-2 denne-licenie-3

Informácie o cene nájdete v cenníku

 


Večerné líčenie

Večerné líčenie – večerný make-up má viacero podôb. Môže pôsobiť jemne alebo výraznejšie, všetko záleží od Vášho vkusu.

Kde ho využijete?

Promócie, ples, stužkové, oslava, tanečná zábava, večierok, diskotéka, návšteva divadla, posedenie v reštaurácii…

Pred aplikáciou tohto líčenia je dôležitá dôkladná príprava podkladu pod makeup. Špeciálne séra a podkladové krémy nielen, že pleť zjednotia a vyhladia, ale aj krásne rozžiaria.Večerné líčenie si vyžaduje väčšiu intenzitu nakoľko je to typ líčenia, využívaný pri umelom osvetlení, ktoré pohltí 50% intenzity make-upu, ktorý vidíme na dennom svetle. Väčšinou sa nezaobíde bez doplnkov ako sú trsy, umelé mihalnice, alebo trblietky dodávajúce dynamiku líčenia očí. Dokonalé vrstvenie rozdielnych odtieňov rozjasňovača, make-upu, púdru a lícenky je určené na vymodelovanie a dokonalú korektúru tváre. Nezabúda sa ani na precízne vrstvenie make-upu pier ako na fixačný a vyhladzujúci podklad kontúrka, rúž a lesk…

vecerne-licenie-1 vecerne-licenie-2 vecerne-licenie-3

Informácie o cene nájdete v cenníku.


Svadobné líčenie

Svadba je veľký deň pre každú nevestu. Chce vyzerať a cítiť sa ako princezná, mať všetko dokonale zladené od hlavy až k päte. Byť krásne upravená a profesionálne nalíčená, znamená zveriť sa do rúk odborníka…

Základom svadobného líčenie je dlhotrvácny a kvalitný makeup. Precujeme s profesionálnym makeupom. Líčenie vydrží celý deň aj noc a na fotkách budete žiariť. Odpadnú Vám starosti s neustálym otravným kontrolovaním sa v zrkadielku, či je make-up ešte stále ,,na mieste´´.

V neposlednom rade doporučujem konzultáciu a skúšku líčenia, ktorú netreba podceňovať. Je dôležitá, preto aby sme sa vo finále dopracovali k úplnej spokojnosti. Dôležité je prebrať aj intenzitu výraznosti makeupu, každá nevesta má hranice inde. Záleží aj na tom, aké budú šaty a farené doplnky, ako sú kvety vo vlasoch či klasická kytica.
Nevestám odporúčame aj kompletné ošetrenie pleti minimálne dva týždne pred svadbou. Líčenie vždy vyzerá lepšie na čistej a zdravej pleti.

svadobne-licenie-1

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *