Bahenná terapia na tvár

Bahenná terapia na tvárbahena-terapia-tvare-1

Chcete aby mala vaša pleť maximálnu hydratáciu a bola krásne rozžiarená? Tak bahenná terapia na tvár je to správne riešenie. Terapia sa vykonáva bahnom z Mŕtveho mora, ktoré zlepšuje štruktúru pleti, prečisťuje ju.

Bahenná terapia pozostáva z :

  • Povrchové čistenie – odlíčenie tváre, odstránenie make-upu, maskary…
  • Bez masáže tváre/S masážou tváre -Masáž sa vykonáva s aromatickými maslami Mínus 417, kde si každý zákazník môže vybrať zo štyroch vôní a to levanduľa, oceán, kivi/mango alebo med/mlieko. Tieto maslá obsahujú vitamíny a minerály z Mŕtveho mora, vitamín F, H, bambucké maslo, olej zo sladkých mandlí, avokáda a manga. Tento komplex vitamínov, minerálov, olejov zabezpečia to, že sa Vaša pleť počas masáže otvorí, hydratuje a vyživí. Prečo je masáž tváre dôležitá?Dotyky rúk pri správne prevedenej masáži spolu s kvalitnou kozmetikou Mínus 417 prinášajú blahodárne účinky a pokožke sa navracia pružnosť a dochádza k zjemneniu vrások. Prekrvením pokožky sa povzbudí krvný obeh, a preto sa zlepši aj farba kože a jej dýchanie. Masážou tiež dochádza k lepšiemu odplaveniu odpadových látok (napr. kyseliny mliečnej, ktorá spôsobuje únavu) a k rýchlejšiemu spracovaniu živín teda k lepšej látkovej výmene. Masáž priaznivo pôsobí na sekréciu (vylučovanie) mazových apotných žliaz, čo výrazne ovplyvní zlepšenie mastnej pokožky formou samočistenia, z kožného povrchu sa odstraňuje zrohovatené bunky a preto má pokožka jemnejší vzhľad.bahena-terapia-tvare-2
  • Peeling tváre – vykonáva sa so soľou z Mŕtveho mora, ktorá obsahuje veľa minerálov a vitamínov. Po masáži je peeling najdôležitejším krokom, pretože počas masáže sa na povrch pleti dostali zrohovatené, odumreté bunky kože, ktoré je potrebné odstrániť. Pleť zostáva rozžiarená, hladšia a najmä zdravšia.
  • Bahenný zábal na tvár – vykonáva sa bahenným zábalom z Mŕtveho mora obohateným o komplex vitamínov a minerálov, ktorý napomáha pri obnove kožných tkanív a tým zlepšuje štruktúru pleti.

    Dĺžka ošetrenia: 40 minút bez masáže tváre / 60 minút s masážou tváre.

            Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *