4D / 3D mihalnice

4D mihalnice

„Ženská krása sa skrýva v jej duši a pohľade.“

Ak stále pátrate v zrkadle a Vaše oči sa Vám zdajú, že sú obyčajné než obyčajnejšie, trochu im pomôžte a venujte im mihalnice siahajúce až do neba.

4D mihalnice majú dlhšiu životnosť a sú viac nadľahčené a teda ich nosenie je veľmi prirodzené a komfortné. Sú tiež pružnejšie, preto sa menej poškodzujú a lámu. Ich povrch je zdrsnený , v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť.

Pri aplikácii 4D mihalníc si ľahnete a príjemne sa uvoľníte. Mihalnice sú aplikované jedna po druhej na vaše prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, 4D vyzerajú úplne prirodzene a Váš pohľad bude krásne rozžiarený.

4D-mihalnice-1

Dĺžka ošetrenia cca 2 hodiny.

Informácie o cene nájdete v cenníku.


3D mihalnice

Predlžovanie mihalníc je nová populárna služba, pomocou ktorej pôsobia prirodzené mihalnice dlhšie a hustejšie. 3D mihalnice sú jedinečné syntetické vlákna mihalníc, ktoré sú kučeravé tak, že dokonale kopírujú prirodzené mihalnice. Sú nalepované po jednom na vlastné mihalnice tak, že výsledkom sú prirodzené, krásne a zmyselné mihalnice. 3D umelé mihalnice boli vyvinuté na každodenné použitie.

Pri predlžovaní mihalníc správne nanesené umelé mihalnice vydržia do konca rastového cyklu prirodzených mihalníc. Životnosť mihalníc je u každého iná, závisí od činností vykonávaných denne, ale všeobecne môžeme skonštatovať, že 80 – 90% mihalníc vydrží 4 týždne.

Dĺžka ošetrenia cca 2 hodiny.

3D-mihalnice-1 3D-mihalnice-2

Informácie o cene nájdete v cenníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *